nagłówek

Aktualności i promocje

2015-03-26

ContiPressureCheck

     Firma MOTIR-ABS jest autoryzowanym serwisem ,który oferuje kompleksowe usługi w zakresie systemów monitorujących ciśnienie i temperaturę ogumienia.  Oferujemy Państwu system ContiPressureCheck®™ - ciekawe i pomocne rozwiązanie zmniejszające koszty eksploatacji pojazdów i poprawiające bezpieczeństwo jazdy. System ContiPressureCheck®™ informuje kierowcę o aktualnym ciśnieniu i temperatury w ogumieniu i wykrywa wszelkie zmiany ciśnienia lub temperatury. Czujnik we wnętrzu opony przesyła dane do centralnego odbiornika (elektronicznego modułu sterującego – ECU). Moduł ten przetwarza dane, zapisuje ostrzeżenia i przesyła je na wyświetlacz w kabinie. System ContiPressureCheck®™natychmiast powiadamia kierowcę o złym ciśnieniu, dzięki czemu kierowca może szybko podjąć działania korygujące i nie dopuścić do awarii. Jeśli ciśnienie jest obniżone poniżej wymaganych wartości lub gwałtownie spadnie, lub nastąpił wzrost temperatury zagrażającej uszkodzeniu opony, wówczas system w ciągu kilku sekund uruchomi alarm.

 

Szczególnie jest to ważne w naczepach, kiedy kierowcy orientują się o uszkodzeniu opony lub zablokowanych hamulcach dopiero w momencie,gdy w lusterkach wstecznych widać dym z palącej się opony.

 

System ContiPressureCheck®™ można łatwo i szybko zainstalować. W ContiPressureCheck®™ zintegrowano czujniki, system komunikacji i przetwarzanie danych w jednym module zamkniętym w gumowym pojemniku i przyklejonym do wewnętrznej powierzchni opony.

 

System monitorowania ciśnienia i temperatury ContiPressureCheck®™ jest przeznaczony zarówno do samochodów ciężarowych, autobusów oraz naczep i przyczep.

 Więcej na:   http://www.cisnienieopon.pl

Promocje

Kronika wiadomości i wydarzeń