nagłówek

Historia i rozwój firmy

Ponad 25 lat pracy, to ogrom historii, którym pragniemy się z Państwem podzielić. Te lata to ciężka praca, szereg szkoleń i warsztatów, ciągle podnoszenie kwalifikacji, ale również i satysfakcja oraz zadowolenia i radość z każdego dobrze wykonanego zlecenia.

 

Nasza firma powstała 1.XII.1990roku w Sokołowie Podlaskim jako Zakład Wulkanizacyjny.W ciągu trzech lat jednoosobowa firma rozwinęła skrzydła i zatrudniła pierwszych pracowników. W 1995r wraz ze zmianą siedziby, nastąpiło rozszerzenie działalności o naprawy samochodów ciężarowych. Kolejne lata to rozwój, nauka, ciągłe szkolenia. W 1997 roku wybudowaliśmy własny budynek i wówczas powstała spółka MOTIR- ABS. W ciągu następnego roku zdobyliśmy autoryzacje największych na rynku producentów układów pneumatycznych na świecie, między innymi: WABCO, KNORR-BRENSE, HALDEX. Rozszerzyliśmy działania w kierunku naprawy pojazdów ciężarowych i naczep. Przez kolejne lata rozbudowano firmę, powstały następne stanowiska naprawcze i zatrudniono kolejnych pracowników.

 

Dziś MOTIR- ABS to sztab wykwalifikowanych ludzi, stale poszerzana oferta, ogromne możliwości i rozwój. Nie spoczywamy na laurach, nie stoimy w miejscu, ale stale podnosimy poprzeczkę i jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych klientów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, mając nadzieję, ze spełni ona Państwa potrzeby, oczekiwania i wymagania.