nagłówek

O nas

Jesteśmy firma o ugruntowanej pozycji na rynku, stawiającej na zadowolenie i satysfakcję klientów, najwyższą jakość usług i stały rozwój. MOTIR-ABS to autoryzowany serwis samochodów ciężarowych, który istnieje na rynku od wczesnych lat 90. Ten czas, to ogrom bardzo ciężkiej pracy, ciągłe szkolenia i certyfikacje, liczne warsztaty i stale poszerzana oferta. Te lata, to wielu zadowolonych klientów, współpraca z najlepszymi, tysiące naprawionych, gotowych do drogi pojazdów ciężarowych.

 

W szeregach naszej firmy są ludzie z doświadczeniem, stosownymi umiejętnościami i wiedzą, która pozwala im na realizację wszelkich możliwych zleceń. Nasza firma to sześć profesjonalnie przygotowanych stanowisk naprawczych, nowoczesny sprzęt diagnostyczny i praca na najlepszych częściach samochodowych znanych i cenionych na rynku producentów.

 

Jesteśmy dla ludzi, którzy pragną powierzyć swoją flotę samochodową wyszkolonym mechanikom. Kadra pracowników dokłada wszelkich starań, by każde zlecenie zrealizowane zostało indywidualnie, precyzyjnie i według oczekiwań klientów.

 

MOTIR- ABS jest członkiem Cechu Rzemiosł Różnych co pozwala nam na szkolenie młodzieży szkół zawodowych i techników w kierunku mechanika pojazdowa. Należymy do sieci Q-serwis Truck zrzeszającej warsztaty niezależne i wciąż rozwijamy ofertę swoich usług. MOTIR-ABS to serwis i naprawa samochodów ciężarowych, diagnostyka komputerowa, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, a także programowanie sterowników ciągników i naczep, pełne doradztwo i pomoc związaną z szeroko pojętą branżą motoryzacyjną pojazdów ciężarowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która mamy nadzieję, pozwoli nam podjąć obopólną, owocną współpracę.

Zespół MOTIR-ABS