Kontakt

MOTIR ABS

Niewiadomscy

 

ul. Węgrowska 4
08-300 Sokołów Podlaski, Poland
Tel/fax: + 48 25 781 54 75
Tel/fax: + 48 25 787 23 70
Kom: + 48 502 296 015

 

www: motirabs.pl
e-mail: biuro@motirabs.pl

 

Czynne:
od poniedziałku do piątku
od 8:00 - 17:00

 

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza zapytaniowego. W celu ułatwienia i przyspieszenia kontaktu prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.

   

 

   

       Administratorem danych osobowych jest Motir-Abs Niewiadomscy Sp.j 08-300 Sokołów Podlaski ul. Węgrowska 4 tel 25 7815475
Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz ustalania i dochodzenia ewentualnych roszczeń (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości).

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY